لباس ستاره سرخ بلگراد ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس اول، دوم و سوم ستاره سرخ بلگراد نماینده صربستان در لیگ اروپا برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ از سوی مکرون ارائه شده است.

لباس اول در زمینه متشکل از ترکیب راه راه سفید و قرمز است که نوارهای قرمز یک در میان با حاشیه طلایی رنگ و یک در میان با یک پترن محو در دل آن تفکیک شده اند. یقه و نوار لبه آستین نیز سفید با یک خط قرمز و طلایی در مرکز آنها است.

لباس دوم نیز در زمینه به رنگ آبی همراه با جزئیات قرمز و سفید در قالب یقه، نوار لبه آستین و نوار پهلو ارائه شده است. نماد ستاره در اشکال گرافیکی متفاوت به صورت حک حرارتی بی رنگ در محدوده پایین پیراهن نقش بسته و یک نوار قرمز با مرکزیت سفید نیز در محدوده پایین پشت پیراهن به چشم می خورد.

لباس سوم ستاره سرخ نیز با ترکیب رنگ نزدیک به لباس اول در زمینه سفید همراه با دو نوار شکسته قرمز در قسمت پایین پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین نیز قرمز با خط دوبل سفید در مرکز آنها است.

 

شاید شما دوست داشته باشید

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سوال؟ تیم کیتز سلام
چرا در لالیگا قانون تضاد رنگ لباس اینطوریه که الان اتلتیکو مادرید با ترکیب مثل ستاره سرخ یعنی راه راه سفید قرمز در مقابل رایووالکانو یک دست سفید پوش و با نماد قرمز قرار گرفته قبول که رنگ شورت ابی اتلتیکو و رنگ جوراب به رنگ قرمز تضاد رو داره ولی در مورد پیراهن چی؟
در بازی اتلتیکو بارسا که هردو تیم از ترکیب قرمز در لباس استفاده میکنن هم هست.
لباس دوم و سوم میتونه جایگیزش بشه و چشم رو برای بیننده اذیت نکنه !!!
ایا در سایر لیگ ها لزوم استفاده از کیت اول تیم رو شما شاهد بودید حتی با این شرایط؟؟

ممنون