لباس فاینورد ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

(۱۸ تیر ۱۴۰۱) لباس سوم فاینورد هلند برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید با ترکیبی بسیار ساده در زمینه یکدست مشکی همراه با جزئیات صورتی در قالب یقه، بخشی از پهلو، سه خط روی شانه و همچنین لوگوهای موجود در جلوی پیراهن ارائه شده است.

شورت صورتی و جوراب مشکی همراه با یک شورت و جوراب جایگزین با ترکیب رنگ معکوس ترکیب لباس سوم یاران علیرضا جهانبخش در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۱۱ تیر ۱۴۰۱) لباس اول فاینورد برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید با همان ظاهر ثابت همیشگی با ترکیب نیم قرمز و نیم سفید ارائه شده است. یقه پولو به صورت نیم قرمز و نیم سفید و سه خط روی شانه نیز به رنگ مشکی است.

شورت و جوراب مشکی ترکیب لباس اول یاران علیرضا جهانبخش در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

این احتمالا آخرین لباس فاینورد با لوگوی آدیداس خواهد بود و از فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ کاستوره تامین لباس های فاینورد را بر عهده می گیرد.

لباس فاینورد ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس چهارم فاینورد روتردام برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط کاستوره رونمایی شد. پیراهن چهارم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با نقشه هوایی شهر روتردام در قالب خطوط گرافیکی فسفری در سطح پیراهن ارائه شده است. جزئیات فسفری علاوه بر این در حاشیه یقه و نوار لبه آستین و همچنین در قالب … ادامه مطلب لباس فاینورد ۲۰۲۴-۲۰۲۳

مورد عجیب لباس یاران جهانبخش در لیگ کنفرانس

تیم کیتز – لباس فاینورد در رقابت های لیگ کنفرانس اروپا ۲۰۲۲-۲۰۲۱ برای تطابق با قوانین یوفا با یک اصلاحیه عجیب همراه شده است. تغییر اعمال شده مربوط به فضای شماره بازیکن در پشت پیراهن است و در حالی که لباس در حالت طبیعی نیم قرمز و نیم سفید است با ایجاد یک فضای مربعی … ادامه مطلب مورد عجیب لباس یاران جهانبخش در لیگ کنفرانس

لباس دوم فاینورد ۲۰۲۲-۲۰۲۱

 

تیم کیتز – لباس دوم فاینورد برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه به رنگ سبزآبی تیره(کله غازی) همراه با سه خط قرمز درخشان بر روی شانه ارائه شده است. دو خط باریک قرمز درخشان و سفید بر روی یقه و نوار لبه آستین و حرف “F” برگرفته از نشان باشگاه در پشت یقه بافته شده است.

لوگوی باشگاه فاینورد و آدیداس به صورت تک رنگ سفید است و شورت و جوراب هم رنگ پیراهن به همراه یک شورت و جوراب سفید جایگزین ترکیب لباس دوم یاران علیرضا جهانبخش در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام از کجا میشه بخریم لباس سوم تیم فاینورد

چطوری تهیه کنیم لباس سوم فاینوردو

میشه بیشتر راهنمایی کنید این لباس روتهیه کنم خیلی دوست دارم