لباس فنرباغچه ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس دوم و سوم فنرباغچه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ زرد همراه با یک پترن سرتاسری محو برگرفته از سنگ فرش اطراف مجسمه گاو نر شهر استانبول ارائه شده است. یقه، نوار سه گوشی لبه کناری و همچنین لوگوی پوما و اسپانسرها از جمله جزئیات هستند که به رنگ سرمه ای کار شده اند.

پیراهن سوم جدید فنرباغچه نیز در زمینه به رنگ سرمه ای تیره همراه با یک پترن محو حاصل تکرار تصویرسازی چهره مجسمه گاو نر استانبول در سراسر پیراهن ارائه شده است. یقه، لوگوی پوما و اسپانسرها از جمله جزئیاتی است که به رنگ زرد کار شده است.

لباس های دروازه بانی فنرباغچه ۲۰۲۴-۲۰۲۳


(۲۴ خرداد ۱۴۰۲) لباس اول فنرباغچه ترکیه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ با یک تغییر ساختاری توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن جدید که بر خلاف چند فصل اخیر از منظر طراحی بسیار ساده تر به نظر می رسد در محدوده بدنه اصلی با نوارهای سنتی راه راه زرد و سرمه ای ارائه شده است. تغییر چشمگیر لباس جدید استفاده از آستین های سفید است که منشا الهام بخش آن لباس فنرباغچه در فصل ۹۶-۱۹۹۵ بوده است.

محدوده پشت پیراهن و نیمه بالایی یقه به رنگ سرمه ای و بخش جلویی یقه نیز سفید است. شورت و جوراب سفید با جزئیات سرمه ای و زرد ترکیب لباس اول فنرباغچه در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ سوپرلیگ ترکیه را کامل می کند.

لباس فنرباغچه ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس های فنرباغچه برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط پوما رونمایی شد. لباس اول جدید در زمینه با ترکیب سنتی راه راه زرد روشن و سرمه ای ارائه شده که این بار یک نوار باریک سفید در مرز بین همه نوارها اضافه شده است. نوارها در محدوده آستین ها به صورت افقی است و … ادامه مطلب لباس فنرباغچه ۲۰۲۳-۲۰۲۲

طرح نوآورانه پوما؛ ایده ای که شکست خورد؟

تیم کیتز – کمپانی پوما با ایده خلق یک تم ثابت و ساده برای لباس تیم های خود در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ قصد ایجاد تحولی انقلابی در لباس تیم ها داشت، ایده ای که هر روز تردیدها نسبت به موفقیت آن بیشتر می شود. ایده ی طرح جدید پوما به نوعی از قالب های قدیمی لباس … ادامه مطلب طرح نوآورانه پوما؛ ایده ای که شکست خورد؟

لباس فنرباغچه ۲۰۲۲-۲۰۲۱

تیم کیتز - لباس سوم فنرباغچه برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ بر پایه تم مشترک تیم های پوما رسما رونمایی شد. پیراهن جدید فنرباغچه در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با یک پترن محو متشکل از لوگوی باشگاه همراه با جزئیات زرد از جمله نام باشگاه "FENERBAHÇE" در مرکز سینه ارائه شده است. شورت و جوراب … ادامه مطلب لباس فنرباغچه ۲۰۲۲-۲۰۲۱

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چندان جالب نیس

یه طرح ضعیف دیگه از پوما

بهترین کیت توی ترکیه رو سالهاست گالاتاسرای داره.فنرباغچه و بشیکتاش یکم افت داشتن

یه سوال اگه تیمی جلوشون زرد و آبی بپوشه اینا میخوان چیکار کنن