لباس ۱۰۰ سالگی ایرلند

توسط

تیم کیتز – لباس ویژه ۱۰۰ سالگی فوتبال ملی ایرلند در سال ۲۰۲۱ توسط آمبرو رونمایی شد.

این پیراهن مناسبتی با ترکیبی ساده و کلاسیک با الهام از ترکیب رنگ سنتی ایرلند در سال های بسیار دورتر ارائه شده است. پیراهن در زمینه یکدست به رنگ آبی(آبی سنت پاتریک) است و نماد شبدر ایرلندی به عنوان یکی از نمادهای قدیمی ایرلند در دل یک قاب سفید با گلدوزی حاشیه آن به جای لوگوی فعلی فدراسیون فوتبال ایرلند خودنمایی می کند.

لوگوی آمبرو هم رنگ با زمینه است و شورت سفید در کنار جوراب آبی ترکیب لباس سده ایرلند در سال ۲۰۲۱ را کامل می کند. این پیراهن که به قیمت ۸۲ یورو عرضه شده در دیدار دوستانه ایرلند مقابل قطر مورد استفاده قرار گرفت.

فدراسیون فوتبال جمهوری ایرلند در سپتامبر ۱۹۲۱ تاسیس شده است.

لباس های اول و دوم ایرلند برای سال ۲۰۲۱

(۸ آبان ۱۳۹۹) لباس های اول و دوم جدید تیم ملی فوتبال ایرلند برای سال ۲۰۲۱ توسط آمبرو رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ظاهری ساده در زمینه به رنگ سبز با بافت ظریف ژاکارد مانند در دل پارچه ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین سفید کار شده و روی یقه خطوط باریک سبز و طلایی رنگ به چشم می خورد.

شورت سفید و جوراب سبز ترکیب لباس اول ایرلند در سال ۲۰۲۱ را کامل می کند. آمبرو علاوه بر این یک نسخه ویژه تیم بانوان ایرلند طراحی کرده که یقه و پترن بافت محو زمینه در آن متفاوت با نسخه تیم مردان است.

پیراهن دوم نیز در زمینه سفید همراه با نقوش سه گوش پراکنده به صورت محو در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. نوار لبه آستین به رنگ سبز کار شده و یک خط نارنجی نیز بر روی یقه و حاشیه لوگوی فدراسیون فوتبال ایرلند خودنمایی می کند. این خطوط در نسخه تیم زنان به رنگ طلایی است.

پیراهن جدید ایرلند به قیمت ۷۵ یورو عرضه خواهد شد. ایرلند پیش از این از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ لباس های نیوبالانس و قبل از آن به مدت ۲۳ سال لباس های آمبرو را بر تن می کرد.

شاید شما دوست داشته باشید

۶ دیدگاه
 1. طرفدار تیم ملی
  پاسخ

  سلام تیم کیتز!
  از تیم ملی ما خبری نیست؟
  اگه خبر فسخ قرار داد با آلشپورت درسته آیا فدراسیون دنبال قرارداد با برندی دیگری نیست؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، تا این لحظه قرارداد جدیدی امضا نشده.

  • mobin
   پاسخ

   فدراسیون که با آلشپرت تا ۲۰۲۳ تمدید کرد (تو خود سایت هم به طور رسمی اعلام شد)

 2. نوید
  پاسخ

  لباس اول زنارو از مردا بهتر زدن لباس دوم مردا رو هم از زنا

 3. Mostafa
  پاسخ

  ۶ ماه پیش قرار شد موضوع چالش طراحی پیراهن ویژه “صدسالگی تیم ملی فوتبال ایران” از جانب تیم کیتز بررسی شود! این بررسی در کارگروه اداری و دپارتمان فوق فنی سایت شما هنوز به مرحله بررسی نرسیده؟؟!!!
  اگر هنوز نیاز به “تفکر” دارید لطفا دیگر بی‌خیال شوید. فرصتی بود که با لجبازی و غرور شما از دست رفت. انشالله ۱۲۰ سالگی فوتبال ملی!!!

  • mobin
   پاسخ

   جدیدا تیم کیتز در زمینه چالش های طراحی خیلی ضعیف عمل می کنه و هر دفعه که می گیم چالش برگزار کنید می گن برسی می شود 😐

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.