لباس هوفنهایم ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس دوم و سوم هوفنهایم برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط جوما رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه سفید همراه با نقشه شهر زینسهایم آلمان در قالب نوارهای راه راه محو ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ طوسی با خط دوبل آبی تیره بر روی آن کار شده و شورت و جوراب طوسی روشن ترکیب لباس دوم جدید هوفنهایم را کامل می کند.

پیراهن سوم نیز با ترکیبی ساده در زمینه با یک گرادیانت زرد تیره و روشن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ آبی تیره همراه با خط دوبل زرد بر روی آنها است و شورت و جوراب زرد ترکیب لباس سوم هوفنهایم در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ بوندسلیگا را کامل می کند.


(۱۴ خرداد ۱۴۰۲) لباس اول هوفنهایم برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط جوما رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ آبی تیره همراه با یک پترن گرافیکی محو در محدوده جلوی پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین سفید با خط دوبل آبی در مرکز آن کار شده و شورت و جوراب آبی ترکیب لباس اول هوفنهایم در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ بوندسلیگا آلمان را کامل می کند.

لباس هوفنهایم ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس دوم و سوم هوفنهایم برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط جوما رونمایی شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ زرد روشن همراه با رگه های تیز به رنگ سبز تیره با خطوط فیروزه ای در حاشیه آنها در دو گوشه بالا و پایین پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین … ادامه مطلب لباس هوفنهایم ۲۰۲۳-۲۰۲۲

لباس “آفریقا” هوفنهایم ۲۰۲۲-۲۰۲۱

تیم کیتز – لباس جدید هوفنهایم تحت عنوان "لباس آفریقا" متاثر از شرکت آفریقایی تولید لباس تحت مالکیت باشگاه هوفنهایم "Umoja" واقع در اوگاندا، توسط جوما رونمایی شد. این پیراهن در زمینه عمدتا به رنگ سبز یشمی تیره همراه با یک پترن مرکب از نارنجی و سایه های نزدیک به زمینه برگرفته از نقوش فرهنگ … ادامه مطلب لباس “آفریقا” هوفنهایم ۲۰۲۲-۲۰۲۱

لباس های دوم و سوم هوفنهایم برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لباس فصل بعد گل گهر 😂

😂😂😂

تیم کیتز
تراکتور لباس زده
کجایی…………..