لباس ساوتهمپتون ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس دوم و سوم ساوتهمپتون برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط هومل رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه سفید همراه با خطوط موج دار دوبل به صورت محو در قالب نوارهای راه راه ارائه شده است. یقه ترکیبی از سفید و فیروزه ای است و لوگوی باشگاه، هومل و اسپانسر نیز تک رنگ فیروزه ای هستند.

لباس سوم هم در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک گرافیک در چند سایه متفاوت از مشکی و طوسی که به جنگل های منطقه ساوتهمپتون اشاره دارد ارائه شده است. یقه و لوگوهای روی لباس همگی ترکیبی از زرد و مشکی هستند.


(۱۱ تیر ۱۴۰۲) لباس اول ساوتهمپتون برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ چمپیونشیپ انگلیس توسط هومل رونمایی شد.

پیراهن جدید به مناسبت صدمین سال تاسیس شرکت hummel بازآفرینی طرح لباس اول ساوتهمپتون در بازه سال ها ۱۹۸۷ تا ۱۹۸۹ است که در آن زمان برداشتی عینی از لباس دانمارک در سال ۱۹۸۶ بود.

پیراهن در یک نیم متشکل از نوارهای راه راه باریک قرمز و سفید و در نیمه دیگر راه راه قرمز تیره و روشن است. این الگو در آستین مقابل نیز تکرار شده و یقه نیز سفید و مشکی است.

لباس ساوتهمپتون ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس دوم ساوتهمپتون برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط هومل رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه عمدتا به رنگ آبی آسمانی همراه با یک گرافیک شلوغ برگرفته از موج های دریا مرکب از چند سایه تیره و روشن آبی و حاشیه های طلایی رنگ در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار … ادامه مطلب لباس ساوتهمپتون ۲۰۲۳-۲۰۲۲

لباس اول ساوتهمپتون ۲۰۲۲-۲۰۲۱

 

لباس دوم ساوتهمپتون برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

کیت دوم کپی کیت نیوکاسل فصل قبل

لباس سوم زده تراکتور کجایییییییی تیم کیتززززززز

کیتاشون امسال قشنگه