لباس پرسپولیس ۱۴۰۲-۱۴۰۱

توسط

تیم کیتز – پرسپولیس در دیدار خارج از خانه مقابل تراکتور از هفته بیست و دوم لیگ برتر برای اولین بار در فصل ۰۲-۱۴۰۱ با لباس سوم خود به میدان رفت.

پیراهن سوم جدید پرسپولیس با طرح مشابه لباس اول و دوم و این بار در زمینه سفید همراه با پترن محو بته جقه در قسمت جلوی پیراهن و محدوده آستین ها ارائه شده است. یقه، نوار لبه آستین و نوار پهلو به رنگ قرمز کار شده و شماره ها نیز مشکی است.

شورت و جوراب سفید با جزئیات قرمز ترکیب لباس سوم پرسپولیس در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ را کامل می کند.


(۷ بهمن ۱۴۰۱) پرسپولیس در دیدار هفته هفدهم لیگ برتر برای اولین بار در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با لباس غیر قرمز به میدان رفت.

لباس دوم جدید پرسپولیس با طرح مشابه لباس اول و با تغییر رنگ زمینه به مشکی ارائه شده است. پترن بته جقه همانند لباس اول به صورت محو در قسمت جلوی پیراهن و آستین ها به چشم می خورد و یقه، نوار لبه آستین و نوار پهلو نیز قرمز کار شده است.


(۲۱ مرداد ۱۴۰۱) لباس اول پرسپولیس برای فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ که توسط آل اشپورت تامین می شود رونمایی شد.

پیراهن جدید در محدوده بدنه اصلی به رنگ قرمز همراه با آستین های سفید ارائه شده است. یک پترن بته جقه در قسمت پایین جلوی پیراهن و همچنین کل فضای آستین ها به کار رفته است.

یقه و نوار لبه آستین به رنگ قرمز تیره و نوار پهلو سفید است. شورت و جوراب قرمز ترکیب لباس اول پرسپولیس در فصل جدید لیگ برتر خلیج فارس را کامل می کند.

پرسپولیس به دنبال تامین کننده جدید

تیم کیتز – باشگاه پرسپولیس برای تامین لباس این تیم در فصل ۱۴۰۴-۱۴۰۳ اعلام مناقصه کرد. مسئولان پرسپولیس که سال گذشته در همین روزها همکاری خود با مجید را آغاز کردند، پس از تنها یک فصل مجددا مناقصه ای را جهت انتخاب برند لباس جدید تیم برگزار کردند. طبق متن منتشر شده از سوی باشگاه … ادامه مطلب پرسپولیس به دنبال تامین کننده جدید

نکات هفته سی ام لیگ برتر

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در هفته پایانی فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ لیگ برتر خلیج فارس خواهیم داشت. طراحی سکوی قهرمانی لیگ برتر در فصل ۰۳-۱۴۰۲ برگرفته از فرم جام قهرمانی این رقابت ها بود که از نظر ایده قابل قبول اما از نظر کیفیت اجرا می توانست بهتر از … ادامه مطلب نکات هفته سی ام لیگ برتر

پیراهن قهرمانی پرسپولیس در فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲

تیم کیتز – پرسپولیس در پایان فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ برای شانزدهمین بار قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد. لباسی که سرخپوشان پایتخت در جشن قهرمانی به تن داشتند یک تیشرت قرمز است که لوگوی باشگاه و مجید در محل معمول بر روی سینه درج شده و یک گرافیک با فرمی برگرفته از لوگوی باشگاه و جام … ادامه مطلب پیراهن قهرمانی پرسپولیس در فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
14 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خیلی هم خوب
و چقد خوب که از آستین سفید استفاده کردن که از زمان تاسیس تا اواسط دهه ۷۰ طرح ثابت پیراهن پرسپولیس بوده و مثل تیم آرسنال که لباسش مدت هاست آستین سفید داره یا مثل دوتا منچسترا که شورت سفید استفاده می‌کنن و چلسی که جوراب سفید استفاده می‌کنه و یه بخش ثابت پیراهنشون شده

ی اتو میزدید لااقل

❤️❤️❤️

لباس زیبا و عالی ولی رونمایی خیلی خیلی ضعیف بود و اینکه لباس دوم و سوم تکلیفش چی شد پس؟

بنظر من که کیت خوبیه وبازگشت کیت ارسنالی به لباس های پرسپولیس همنکته خوبی بود

خداروشکر امسال از لحاظ لباس از سال های قبل تیم هامون بهترن

کاملا موافقم

تو نسخه مسابقه چرت بود

باس خوش یمنی نبود

حداقل ترین حالت ممکن برای لباس باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس این هست که از طرح های مجزا برای لباس های اول و دوم و یا سوم استفاده کنند (نه اینکه همون طرح رو با رنگ های مشکی و سفید چاپ کنند)

زیبا و عالی ❤️❤️

طرح نسبتا معقول و خوبیه هر چند منم معتقدم طرح کیت دوم باید یه چیز دیگه باشه نه اینکه پترن و طرح کیت اول تکرار بشه
پ.ن : البته در فوتبال ما ۹۰ درصد کیت های دوم از همین روش به دست میاد 🙃

تیم کیتز چرا پست هایی که میزارید بازنوشت پست های قبلی میشه و از یک پست جدید استفاده نمی کنید؟ مشکل خود سایت یا قالبه سایته؟ یا این سلیقه شخصی شماست؟
اخه برای هر لباس و هر پست نظراتی هست که مخصوص همون پسته اینطوری نظرات کلی و بهم ریخته میشه؟