لباس هامبورگ ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس سوم هامبورگ برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ بوندسلیگا ۲ آلمان توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید با ترکیبی بسیار ساده در زمینه یکدست به رنگ مشکی همراه با جزئیات طوسی تیره در قالب یقه، سه خط روی شانه و نوار پهلو و لبه پشتی ارائه شده است.


(۲۷ تیر ۱۴۰۲) لباس دوم هامبورگ برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ آبی آسمانی همراه با یک پترن امباس بی رنگ حاصل تکرار نماد لوزی باشگاه که قسمت جلوی پیراهن را پوشش می دهد ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین سرمه ای با حاشیه سفید کار شده و سه خط روی شانه و لوگوی آدیداس نیز سفید هستند.


(۱۷ تیر ۱۴۰۲) لباس اول هامبورگ برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه سفید همراه با خطوط باریک مشکی ارائه شده است. یقه و نیمه بالایی آستین ها مشکی و نیمه پایینی آستین بعلاوه نوار پهلو نیز به رنگ آبی کار شده است.

سه خط سفید روی شانه به همراه شورت قرمز و جوراب آبی ترکیب سنتی لباس اول هامبورگ در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ بوندسلیگا ۲ آلمان را کامل می کند.

ویدیو | رونمایی لباس سوم هامبورگ ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس سوم هامبورگ برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید هامبورگ را در ادامه ببینید.

لباس هامبورگ ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس سوم هامبورگ برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ بوندسلیگا ۲ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ قرمز همراه با خطوط گرافیکی باریک و متراکم آبی در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. یقه و سه خط روی شانه از جزئیات آبی لباس سوم جدید هامبورگ به شمار می رود. … ادامه مطلب لباس هامبورگ ۲۰۲۳-۲۰۲۲

لباس هامبورگ ۲۰۲۲-۲۰۲۱

تیم کیتز - لباس دوم هامبورگ برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ با ترکیب راه راه آبی و مشکی توسط آدیداس رونمایی شد. (۱۸ مرداد ۱۴۰۰) لباس اول و سوم هامبورگ برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ همچون فصل های گذشته با طرحی ساده توسط آدیداس رونمایی شد. ویدیو | رونمایی لباس سوم هامبورگ ۲۰۲۴-۲۰۲۳تیم کیتز – لباس سوم هامبورگ برای … ادامه مطلب لباس هامبورگ ۲۰۲۲-۲۰۲۱

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

شاهکار لباس دوم

اینکه عین لباس اول سفید دیده میشه