لباس ایرلند شمالی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

توسط

تیم کیتز – لباس اول و دوم تیم ملی ایرلند شمالی برای سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ سبز همراه با چهار نوار سبز تیره که امواج صوتی برگرفته از صدای شعارهای هواداران در استادیوم خانگی تیم ملی ایرلند “ویندزور پارک بلفاست” داخل این نوارها به چشم می خورد ارائه شده است.

یقه ترکیبی از سبز تیره و روشن و سه خط روی شانه نیز سبز تیره است. نوارهای پهلو و لوگوی آدیداس سفید کار شده و شورت سبز تیره و جوراب سفید ترکیب لباس اول جدید ایرلند را کامل می کند.

پیراهن دوم نیز در زمینه سفید همراه با نوار سبز بسیار روشن حاوی امواج صوتی که در محل لوگوی فدراسیون ایرلند با هم تلاقی دارند ارائه شده است. جزئیات سبزآبی تیره در قالب سه خط روی شانه و لوگوی تک رنگ ایرلند و آدیداس نمود پیدا کرده و یقه نیز سبزآبی تیره با نوار سبز روشن بر روی آن است.

نوارهای پهلو نیز سبز بسیار روشن کار شده و شورت سبزآبی تیره با نوارهای سبز بسیار روشن در کناره ها به همراه جوراب سفید ترکیب لباس دوم ایرلند شمالی در سال ۲۰۲۵-۲۰۲۴ را کامل می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
12 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خیلی خوب بود.

گذاشتن صوت شعار های هواداران ایده جالبیه

همینو میدادن پوما یچیز حقی ازش میزد
البته کیت دوم شاهکاره

چرا حس میکنم پترنش ی جوریه
انگار بامبو کردن تو پترن کیت

یه نکته ای که توی کارای جدید آدیداس هستش ، ایجاد بافت تنفسی توی پشت جورابه برا بازیکن هایی که به خاطر گرفتگی عضلات میومدن یه بخش هایی رو پاره می کردن یا برش ایجاد می کردن
فک می‌ کنم آدیداس اولین برند بودش که تو این موضوع به فکر افتاد و این کار رو انجام داد .

👍🏻👍🏻👍🏻

واقعا این کارو انجام دادن؟
من خیلی وقته میخواستم واکنش نشون بدم به این پاره کردن جوراب ، یعنی واقعا فکر نمی‌کنم بافت تنفسی گذاشتن برای جوراب اینقدر سخت بوده باشه که اون جلوه ی زشت رو برای بعضی از بازیکنای لول بالا ببینیم

اگه دقت کنی یه بافت ریز تنفسی پشت جوراب هستش توی کارای آدیداس که نشون میده خیلی به این جور نکات دقت می کنن و منم خوشحالم که که دیگه احتمالا اون حرکت پاره کردن جوراب رو نخواهیم دید .

تو لالیگا پاره کردن جوراب ممنوعه
فصل بعد بیلینگام راحت میشه

کیت اول ی اسپانسر کم داره 🤣🤣🤣

کیت اول قشنگه ولی خیلی شبیه لباس سیاتل ساندرز هست و لباس دون ولی خیلی قشنگه

کیت دوم خیلی خوشگله