لباس “همه جا” ناپولی ۲۰۲۴-۲۰۲۳ | Napoli Everywhere Shirt

توسط

تیم کیتز – لباس ویژه ناپولی برای ادای احترام به پیشینه تاریخی دریانوردی شهر ناپل ایتالیا در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط EA7 رونمایی شد.

پیراهن جدید تحت عنوان “The Everywhere Shirt” یا پیراهن همه جا در زمینه به رنگ سفید عاجی همراه با نماد محو قطب نما در مرکز پیراهن که با نقشه ساحل سه شهر بندری دبی، میامی و کپنهاگ در اطراف آن به عنوان سه مقصد شاخص شرکت کشتیرانی مدیترانه(MSC) که اسپانسر کنونی ناپولی است ارائه شده است.

یک بافت تنفسی مواج در سطح پارچه به چشم می خورد و یقه با فرمی شبیه به یقه های فصول گذشته آدیداس و به رنگ سرمه ای با حاشیه سفید است. لوگوی باشگاه ناپولی، EA7 و اسپانسر همگی تک رنگ سرمه ای هستند و نشان اسکودتو نیز در مرکز سینه خودنمایی می کند.

شورت سرمه ای و جوراب سفید ترکیب لباس ویژه “همه جا” ناپولی که به صورت محدود و در تعداد ۲۰۲۳ نسخه تولید شده را کامل می کند. ناپولی این لباس ویژه را در دیدار آتی خود مقابل آتالانتا بر تن خواهد کرد.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چ لباسی
حالا چرا کیت همه جا؟؟؟؟

سلام تیم کیتز…
اگه یادتون باشه چند سال پیش ایران لباس های آدیداس رو به تن می‌کرد.. مثل چیزی که تو مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸،جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت های ۲۰۱۹ پوشید.
خب حالا چند سال اینو پوشید بعدش چی شد؟چی شد که یهو از کیت های آدیداس به کیت برند های بومی رو آورد؟ تحریم؟ نبود بودجه؟ به مشکل خوردن با آدیداس؟
این سوال چند وقته فکرم را مشغول کرده… ممنون میشم جواب بدین.
ممنون

خیلی وقت بود دنبال این اسم می گشتم
سفید عاجی :))

خوشگله