نگاه نزدیک| لباس اول آلومینیوم اراک ۱۴۰۳-۱۴۰۲ [اختصاصی Teamkits Closer Look]

توسط

تیم کیتز – لباس آلومینیوم اراک برای فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ توسط Sinasport تامین می شود. در اولین قسمت از سری “نگاه نزدیک تیم کیتز” مروری دقیق تر بر جزئیات لباس اول این تیم خواهیم داشت.

پیراهن آلومینیوم در زمینه سفید و در قسمت بالای جلوی پیراهن به رنگ سبز که پترن متشکل از لوگوی کارخانه آلومینیوم به صورت محو در آن به چشم می خورد ارائه شده است. یک تصویر بسیار محو از کارگران نیز به نشانه ادای احترام به کارگران کارخانه آلومینیوم در پس زمینه قسمت جلوی پیراهن نقش بسته است.

یک بافت تنفسی مواج در سطح پارچه گردش هوا در سطح بدن بازیکنان را تسریع و میزان تعریق را تا حدودی تعدیل می کند. یقه و نوار لبه آستین نیز به رنگ سبز با حاشیه سفید و به صورت کشباف کار شده و در مورد یقه این لباس باید گفت که به نوعی هفتی محسوب می شود با این تفاوت که نقطه مقطع آن به سمت راست متمایل شده و فرم متفاوتی ایجاد کرده است.

یقه یکی از اجزای تاثیرگذار در پیراهن تیم های ورزشی است و بازیکنان همواره نسبت به نوع و راحتی آن حساس هستند و باید دید بازخورد این نوع یقه در بین بازیکنان آلومینیوم و سایر تیم هایی که در لباس آنها از این فرم یقه استفاده شده چه خواهد بود.

لوگوی باشگاه آلومینیوم اراک از موارد شاخص و قابل توجه لباس جدید است که به صورت برجسته نسبتا خشک روی پیراهن درج شده و در کنار لوگوی ژلاتینی مشکی رنگ سینااسپورت جلوه خاصی به لباس بخشیده است. با توجه به رنگ غالب سبز در لباس، می شد برای لوگوی Sinasport از رنگ سبز نیز استفاده شود، با این حال لوگو در حال حاضر با چند اسپانسر مشکی رنگ درج شده روی لباس ارتباط رنگی نسبتا معقولی دارد.

پرچم ایران در مرکز سینه به صورت رول برچسبی درج شده و تگ ژلاتینی اصالت لباس نیز در گوشه پایین پیراهن نصب شده است. لوگوی اسپانسر اصلی “IRALCO” به صورت سابلیمیشن در قسمت جلوی پیراهن چاپ شده و اسپانسر ثانویه “تشک زِست” در اندازه بزرگ و خارج از قاعده در قسمت پایین پیراهن با متریال رول مشکی درج شده که نشان از احتمال تغییر آن در مقاطع مختلف فصل دارد.

لوگوی لیگ برتر خلیج فارس با متریال مشابه پرچم روی آستین درج شده و در پشت پیراهن نیز یک اسپانسر در بالا و یک اسپانسر رنگی در پایین شماره درج شده است. شورت سفید با پترن مشابه فضای سبز رنگ پیراهن در قالب یک پنل سبز در کناره ها، لوگوی ژلاتینی Sinasport در یک سمت و شماره بازیکن در سمت دیگر به همراه جوراب سفید با جزئیات سبز ترکیب لباس اول آلومینیوم اراک در فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ لیگ برتر خلیج فارس را کامل می کند.

عکس: تیم کیتز

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
9 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

این بخش “نگاه نزدیک” خیلی خوب و مفیده.
به شخصه علاقه زیادی به جزئیات دارم و چون توی عکس ها و فیلم هایی که از تیم ها منتشر میشه، جزئیات لباس خیلی مشخص نیست، به کمک این بخش نگاه نزدیک و آنالیز دقیقی که دارین، میتونیم اون موارد دیده نشده رو ببینیم و این خیلی خوبه
دمتون گرم

با یقه‌ش خیلی حال کردم

اگر همین روند بخش های اختصاصی
و لیگ طراحی رو بزارید و طرح های برنده رو چاپ و به صورت کیت هواداری اون تیم عرضه کنید و خب برنامه هاشو ردیف کنید
اینطوری هم کانسپت های زیبا اجرایی میشه و میتونید بخش فروشگاه سایت رو هم راه اندازی کنید که حمایتی باشه برای طرح های گرافیک در حوزه البسه ورزشی
صرفا جهت پیشنهاد 🙂 موفق باشید

در مورد لباس آلومینیوم
# اول اینکه اسم سینا اسپرت زیاد جالب نیس منو یاد البسه برند دایی میندازه!
# اگر تبلیغات در جلو فقط یک تبلیغ در سایز استاندارد
# اگر نام و شماره بازیکن در پشت پیراهن با فونت ساده اما اختصاصی برند
# اگر پرچم ایران بجای جلو پیراهن در یک طرف بازو مثل یونیفرم های نظامی چاپ بشه
# اگه لباس یک دست سفید نباشه و ترکیبی از پیراهن سفید شورت سفید دقیقا کد رنگ سبز استفاده شده در پیراهن و جوراب سفید با ترکیب رنگ سبز
باشه میشه گفت یک لباس قابل قبول داریم
از دید من

مثل همیشه حجم زیاد اسپانسر گند زده به طراحی لباس
مخصوصا اون تبلیغ تشک که ۵۰ درصد فضای جلوی پیراهن رو پوشونده

عالیه اما اینقدر که اسپانسر داره انگار دفتر نقاشیه

خیلی بررسی خوبی بود
فقط یه چیزی
آیا میتونید مثلا به یکی از همین شرکت های تولید البسه ورزشی داخلی برید و از مراحل تولید لباس تیم ها یه گزارش تهیه کنید؟
البته احتمالا اجازه نمیدن ولی خب من خیلی دوست دارم این مراحل چاپ انواع لوگو و دوخت تو حجم زیاد رو ببینم
و یه سوال دیگه
این تیم های لیگ برتری آیا برای هر بازی لباس های جدید استفاده میکنند یا همونا رو میشورن دوباره استفاده میکنن
و اینکه اگه هر بازی عوض میکنن با اون قبلیا چیکار میکنن؟

سینا اسپرت می‌تونه برند خوبی باشه و مارو از دست مجید و یوسف و استارت نجات بده