لباس چلسی ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس سوم چلسی برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ با ترکیبی بسیار ساده توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه یکدست به رنگ سبز فیروزه ای روشن همراه با جزئیات مشکی در قالب یقه، نوار لبه آستین و همچنین محدوده پهلو ارائه شده است. لوگوی باشگاه و نایک نیز تک رنگ مشکی با لکه های رنگی به نشانه بازیافتی بودن آنها هستند.

شورت و جوراب هم رنگ پیراهن ترکیب ساده لباس سوم چلسی در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۹ شهریور ۱۴۰۲) لباس دوم چلسی برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ مشکی/سرمه ای بسیار تیره همراه با خطوط دیجیتالی آبی با که ساختار لوزی لوزی را تشکیل می دهند ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین دو رنگ آبی و مشکی کار شده و لوگوی باشگاه چلسی و نایک نیز تک رنگ سفید با حاشیه طلایی است.

شورت با طرح مشابه پیراهن به همراه جوراب مشکی با جزئیات آبی ترکیب لباس دوم چلسی در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۲۵ خرداد ۱۴۰۲) لباس اول چلسی برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن جدید با طرحی بسیار ساده در زمینه یکدست به رنگ آبی و در محدوده پهلو سفید است. نوار لبه آستین سفید با حاشیه مشکی و طلایی(نخودی) به همراه لوگوهای بازتابنده باشگاه چلسی و نایک دیگر جزئیات پیراهن جدید چلسی در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را تشکیل می دهد.

*رونمایی اولیه ۱۹ تیر ۱۴۰۲



لباس دوم چلسی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – تصاویر غیر رسمی لباس دوم چلسی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ بژ مایل به سفید همراه با جزئیات آبی در قالب یقه و نوار پهلو ارائه شده است. نوار لبه آستین ترکیبی از آبی، سفید و نارنجی است، … ادامه مطلب لباس دوم چلسی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

لباس چلسی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – تصاویر غیر رسمی از لباس اول چلسی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن اول جدید به رسم سنت همیشگی به رنگ آبی و این بار همراه با یک گرافیک مواج به صورت محو در قسمت جلوی پیراهن و محدوده آستین ها ارائه شده است. نوار … ادامه مطلب لباس چلسی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

کالکشن ۷۴ چلسی؛ بازآفرینی یک لباس قدیمی

تیم کیتز – باشگاه چلسی کالکشن جدید خود تحت عنوان “’۷۴ Range” را که در قالب آن یکی از لباس های متفاوت تاریخ باشگاه را بازآفرینی کرده، عرضه کرد. شاخص ترین آیتم مجموعه جدید نسخه بازتولید شده لباس دوم چلسی در فصل ۷۵-۱۹۷۴ است، لباسی سفید با دو نوار سبز و قرمز در مرکز آن … ادامه مطلب کالکشن ۷۴ چلسی؛ بازآفرینی یک لباس قدیمی

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
31 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لباس سوم مشابه اتلتیکومادرید
لباس دوم به نسبت اوکیه
لباس اول مضخرف خالصه
(واقعا تنها تیمایی که تو دنیا لباساشون همیشه خوشگله یکیش رئاله یکیش سیتیه یکیش آرسنال)

لباس اول 😑ولی بعضی میدونن از فصل ۲۲ بهتره😅
لباس دوم خوبه ولی شلوغه😀
لباس سوم….🙋….🤦