یک دست لباس را چند بار می توان پوشید؟!

توسط

تیم کیتز – بازیکنان استقلال طی بیش از یک ماه اخیر فقط با یک دست لباس، تمرینات خود را دنبال کرده اند.

تصاویر منتشر شده از تمرینات آماده سازی پیش فصل استقلال به وضوح نشان می دهد آبی پوشان در مدت یک ماه گذشته فقط یک ست تمرینی شامل پیراهن فسفری با رگه های آبی همراه با شورت آبی در اختیار داشته اند.

در این بین فقط دیدارهای تدارکاتی فرصتی برای فراغت بازیکنان از این لباس تکراری بوده و تمامی تمرینات با همین لباس فسفری رنگ برگزار شده است.

به نظر می رسد این محدودیت تامین لباس از سوی یوسف جامه به قدری شدید بوده که حتی برای دستیابی به نسخه آستین حلقه ای، بازیکنان و تدارکات باشگاه استقلال مجبور شده اند همان لباس موجود را با برش آستین ها به آستین حلقه ای تبدیل کند.

این در حالی است که در مدت مشابه به عنوان مثال تیم تازه لیگ برتری شده شمس آذر که تامین کننده لباس آن با استقلال مشترک است دست کم سه دست لباس تمرینی در رنگ های متنوع(البته بدون لوگوی باشگاه) دریافت کرده است.

همچنین پرسپولیس که پیش از شروع تمرینات برند لباس خود را تغییر داد نیز طی این مدت از یک دست لباس قرمز و دو دست آستین حلقه ای در دو رنگ در تمرینات خود استفاده کرده که وضعیت مساعدتری نسبت به استقلال داشته است.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
9 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بعید می‌دونم فقط یک‌ست تمرینی به استقلال داده باشن چراکه نسخه حلقه ای از اولین تمرین ها بوده و اگه کمبود لباس باشه با توجه به سابقه‌‌ای که به یاد دارم یکی با لباس متفاوت دیده میشد مخصوصا گلرها و مربی ها اما این مدت همچنین اتفاقی نیفتاده همه خیلی منظم بودن ؛البته شما تو این حوضه هستین احتمالا اطلاعات کامل تری دارین اما اگه کمبود نبوده جای خوشحالی داره هروز یک طرح رو نمیپوشن و امیدوارم رونمایی،طراحی و همین نظم رو تو لباس های اصلی هم داشته باشن مثل سالهای قبل نباشه وسط فصل سه بار طرح رو عوض کنن:))

یادت باشه بازم یوسف جامه (آماتور به تمام معنا) قراره کیت استقلالو بزنه و احتمال خیلی زیاد مثل همیشه بعد چند بازی کیت عوض میشه

تیم کیتز لطفا طرح احتمالی استقلال برای فصل بعد رو نشون بده

استقلال پرسپولیس قصد رونمایی از کیت شون رو ندارن ؟؟؟؟
اگه مسابقات لغو نمی شد الان پرسپولیس بازی اولشو انجام داده بود

واقعا یکم فکر کنید مطلب بزنید مگه رئال مادرید یا بقیه تیمای اروپایی چند مدل لباس تمرینی دارن ک استقلال استفاده نمیکنه!!!!اگه چند نوع پوشیده بودن همش میگفتن اله یا بله!! ثبات ندارین

منظور سایت اینه که چرا فقط یه دست در حالی که تیم های خوب دیگه هر بازی یه لباس میپوشن

خیلی بعیده یه تیم اونم فوتبال فقط یه دست لباس داشته باشه مخصوصا اینا که راه به راه، تاقی به توقی میخوره لباسشون عوض میکنن…حالا اگه ورزش دیگه ای بود شاید

تیم کیتز اینکه میگن لوگو استقلال تغییر میکنه شایعس؟ توی چند تا کانال دیدم خبرشو مثل اینکه مدیریت استقلال داره یه حرکتایی میزنه