لباس موناکو ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس دوم موناکو برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط کاپا رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با تصویری محو از نقشه شهر موناکو در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. یقه، نوار لبه آستین و نوار لبه پایین پیراهن به رنگ زرد طلایی کار شده و لوگوی باشگاه، کاپا و اسپانسر نیز همگی طلایی هستند.

شورت و جوراب مشکی با جزئیات زرد طلایی ترکیب لباس دوم موناکو در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۵ مرداد ۱۴۰۲) لباس سوم موناکو برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ تحت عنوان “اقیانوس” توسط کاپا رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید با ترکیب مورب آبی و سفید برگرفته از تلاقی دریای مدیترانه با ساحل ریویرا موناکو ارائه شده است. یقه، نیمه بیرونی نوار لبه آستین و بخش جلویی نوار لبه پایین پیراهن به رنگ آبی است و لوگوی باشگاه و کاپا نیز تک رنگ سفید است.

شورت و جوراب سفید با جزئیات آبی ترکیب لباس سوم موناکو در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۲۲ تیر ۱۴۰۲) لباس اول موناکو فرانسه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط کاپا رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیب سنتی موناکو به صورت نیم قرمز نیم سفید مورب ارائه شده است. یک پترن متشکل از نوارهای بریده بریده در قسمت قرمز پیراهن به چشم می خورد و آستین چپ قرمز و نیز آستین راست سفید هستند.

نوار لبه آستین چپ سفید و آستین راست طلایی کار شده. نیمه جلوی یقه هم ترکیبی از سفید و قرمز است. شورت سفید و جوراب قرمز ترکیب لباس اول موناکو در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.

لباس موناکو ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس سوم موناکو برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاپا رونمایی شد. پیراهن سوم جدید در زمینه عمدتا به رنگ بنفش روشن همراه و در قسمت جلوی پیراهن با یک پترن سه بعدی با تراکم بالا در نیمه سمت چپ ارائه شده که به شکل مورب از رنگ زمینه در سمت راست تفکیک می … ادامه مطلب لباس موناکو ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تغییر لوگوی باشگاه های فرانسوی به خاطر کودکان

 

قوانین عجیب لباس در جام حذفی فرانسه

تیم کیتز – فدراسیون فوتبال فرانسه برای مسابقات جام حذفی این کشور قوانین و محدودیت های عجیب و قابل توجهی وضع کرده است. به موجب یکی از قوانین موجود برای این مسابقات تیم ها در دور هفتم و هشتم جام حذفی فرانسه صرفا مجاز به استفاده از ۵ رنگ برای لباس خود هستند؛ سفید، قرمز، … ادامه مطلب قوانین عجیب لباس در جام حذفی فرانسه

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

شبیه لباس آرسناله

مشکی و زرد یا مشکی و طلایی لباس رو خیلی خاص میکنه

مشهره