لباس جنوا ۲۰۲۴-۲۰۲۳؛ پایان همکاری با کاستوره پس از تنها یک فصل!

توسط

تیم کیتز – لباس دوم جنوا برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ سری A ایتالیا توسط کاپا رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه سفید همراه با نوار قرمز و سرمه ای در قسمت بالای سینه ارائه شده است. نوار لبه آستین به رنگ قرمز کار شده و یقه و نوار لبه پایین پیراهن نیز سرمه ای هستند.


(۲ مرداد ۱۴۰۲) لباس اول جنوا برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط کاپا رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیب آشنای نیم قرمز و نیم سرمه ای همراه با یک پترن بسیار محو برگرفته از امواج دریا که نماد شاخص ناحیه لیگوریا و شهر جنوا ایتالیا به شمار می رود ارائه شده است.

آستین ها و یقه نیز هر یک رنگ نیمه مقابل را به خود گرفته اند و سه چهارم نوار لبه پایین پیراهن قرمز و یک چهارم آن نیز سرمه ای است.

جنوا فصل گذشته در سری B لباس های کاستوره را بر تن می کرد که این همکاری پس از یک سال با صعود مجدد تیم به سری A خیلی زود به پایان رسید و مجددا کاپا تولید لباس های این تیم ایتالیایی را بر عهده گرفت.

لباس جنوا ۲۰۲۲-۲۰۲۱

 

لباس اول جنوا برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

 

لباس های دوم و سوم جنوا برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

تیم کیتز – لباس های دوم و سوم جدید تیم فوتبال جنوا ایتالیا برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ سری آ توسط کاپا رونمایی شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ سفید همراه با دو نوار سرمه ای و قرمز در مرکز پیراهن ارائه شده است. یقه دو رنگ قرمز و سرمه ای و لوگوهای سرمه ای … ادامه مطلب لباس های دوم و سوم جنوا برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

کلا تیم های متوسط ایتالیایی از کاپا و ماکرون به عنوان تولید کننده لباس استفاده میکنن
برعکس تیم های مثل سویا ولووز نیوکاسل

خوب شد تیم ایرانی نبود مگر نه وسط لیگ تولید کننده لباس عوض میشد 😂

یه سوال ، چرا برند کاپا ، نماد باشگاه و نماد خودش رو اینقدر بالا تو لباساش چاپ می کنه ؟ آیا قانون گذار های لیگ های مربوطه مشکلی با این موضوع ندارن ؟