نکات هفته هشتم لیگ برتر

توسط

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در هفته هشتم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت.

ترکیدن توپ در دیدار ذوب آهن و تراکتور خاص ترین اتفاق این هفته بود، جایی که توپ پس از شوت توسط بازیکن ذوب آهن در فاصله کم به کفش بازیکن تراکتور اصابت کرد و طی این فعل و انفعال یکی از درزهای توپ شکافته شد و تیوب از داخل بیرون زد.

شمس آذر در دیدار هفته هشتم مقابل فولاد برای دومین بازی پیاپی در هر نیمه تبلیغ متفاوتی را روی پیراهن خود به نمایش گذاشت. اقدامی که در هیچ لیگی مرسوم نیست و احتمالا وجاهت قانونی هم ندارد.

عربی بازیکن شمس آذر همچنان با فرمت لباس فوتبال سر ناسازگاری دارد و آستین خود را در جریان بازی تا می زند تا بیشتر شبیه به لباس بسکتبال باشد تا فوتبال. او در فصل های گذشته هم اقدام مشابهی انجام داده است.

آلومینیوم اراک برای اولین بار در دیدار هفته هشتم مقابل استقلال با لباس دوم صورتی رنگ خود به میدان رفت. این لباس که پیش از این در تیم کیتز رونمایی شد(اینجا ببینید) با استفاده از جوراب های صورتی هم رنگ پیراهن جلوه خاص تری ایجاد کرده بود تا این ساختارشکنی رنگی نتیجه مطلوبی به دنبال داشته باشد.

سپاهان در دیدار خارج از خانه مقابل نساجی اولین بار در این فصل با شورت زرد به میدان رفت. در این بین به دلیل غالب بودن رنگ زرد در مجموعه پیراهن و شورت و جوراب، پنل مشکی کناری شورت توازن رنگی لباس را بر هم زده بود و به نوعی وصله ناجور بود. پیش از این اتفاق مشابهی برای تراکتور هنگام استفاده از شورت قرمز رخ داده بود.

خط کشی چمن استادیوم وطنی قائمشهر همه ما را به یاد خط کشی استادیوم حافظیه شیراز انداخت!(اینجا ببینید)

حالت غیرعادی آستین لباس استقلال خوزستان باعث شده آستین بازیکنان در هر نمایی شکل عجیبی به خود بگیرد. مشکلی که احتمالا به دلیل گشاد بودن آستین ها و عدم تناسب آنها با آناتومی بدن بازیکن است.

حسینی دروازه بان استقلال در دیدار مقابل آلومینیوم بازوبند آدیداس بر بازو بسته بود. جنس پارچه به کار رفته در لباس حسینی نیز در این بازی به پارچه مشابه لباس سایر بازیکنان استقلال تغییر کرده بود، احتمالا به همان دلیلی که پارچه لباس تیم استقلال و صنعت نفت طی هفته های اخیر تغییر کرد.

اختلاف رنگ نارنجی به کار رفته در پیراهن مس رفسنجان با جوراب این تیم به حدی است که به نظر می رسد شاید بهتر باشد برای رفع این تناقض، نارنجی جوراب ها کمی سیر تر و یا تا حدودی از غلظت نارنجی پیراهن کاسته شود.

اسپانسر لباس داوران همز از نظر ابعاد و هم موقعیت قرارگیری به گونه ای است که گوشه ای از آن روی یکی از جیب ها قرار می گیرد و هنگام نصب بج داوری، لوگوی اسپانسر مخدوش می شود. البته برخی داوران از جیب سمت راست برای نصب بج استفاده می کنند.

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

یعنی چی که دو نیمه دو اسپانسر متفاوت
یعنی دو دست لباس اماده میکنن
بعد اگه لباس بازیکن پاره شد یه دست اضافه هم داشته باشن برای هر دست
پس باید ۴ دست لباس ببرن با خودشون 😐

از عجایب لیگ ایران

آلبرت انیشتین هم فاز لیگ ایران رو درک نکرد و نفهمید!😶🤦🤦🤦

لباس آبی ذوب آهن لباس سومش رو براش صفحه بذارید

ممنون بابت مطلب این هفته
-در اونجایی که درباره لباس آلومینیم گفتید “اینجا ببینید” لینک اون پست رو هایپر لینک نکردید.
-لباس آلومینیم واقعا خوبه، فقط حیف که تبلیغات روش خیلی زیاده.
-لباس های استارت معمولا همشون آستین هاشون همینطوری جمع میشه.
-اینکه بازوبند کاپیتانی در لیگ برتر متناسب با اسپانسر یا حتی هویت باشگاه نیست یه چیزیه کاملا عادی و نادیده گرفته شدس؛ یعنی اصلا حتی به این فکر هنوز نیوفتادن که بخوان این موضوع رو رعایت کنن. مثلا اون داستان پتو پلنگی و اینا دیگه به یه جایی رسیده که تقریبا همه میدونن که وجهه خوبی نداره ولی این بازوبند هنوز به اون مرحله هم نرسیده.