لباس کانادا برای کوپا آمریکا ۲۰۲۴؛ باز هم لوگوی متفاوت نایک

توسط

تیم کیتز – لباس اول و دوم تیم ملی کانادا برای سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ و حضور در کوپا آمریکا ۲۰۲۴ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ قرمز همراه با آستین های قرمز تیره ارائه شده است. نیمه راست یقه به رنگ سفید کار شده و نوار لبه آستین نیز قرمز و سفید است. لوگوی فدراسیون فوتبال کانادا در مرکز سینه جانمایی شده و لوگوی نایک نیز با ترکیبی متفاوت داخل یک بیضی سفید بالای آن به چشم می خورد. شورت سفید و جوراب قرمز ترکیب لباس اول جدید کانادا را کامل می کند.

پیراهن دوم کانادا نیز در زمینه سفید همراه با خطوط باریک قرمز در محدوده بدنه اصلی پیراهن ارائه شده است. یقه به رنگ قرمز و نوار لبه آستین نیز قرمز و سفید کار شده و محدوده پهلو نیز عمدتا به رنگ قرمز تیره است. شورت قرمز و جوراب سفید ترکیب لباس دوم کانادا در سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ را کامل می کند.

لوگوی نایک به مانند لباس اول داخل یک فرم بیضی روی لباس درج شده و در حالی شکل لوگوی نایک در لباس کانادا با دیگر تیم ها متفاوت است که در بین تیم های تحت پوشش نایک در جام جهانی ۲۰۲۲ نیز این تفاوت در اندازه لوگوی نایک بین کانادا و سایر تیم ها دیده می شد.(اینجا ببینید)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

طراحی بسیار شکیل و زیبا و متفاوت برای هر دو کیت

نکته جالب تر فونتی که برای نوشتن کانادا استفاده شده همون فونتی هست که توی جام جهانی ۱۹۸۶ استفاده شده. البته که اون زمان آدیداس کیت های کانادا رو طراحی میکرد

یکم نسبت به کیت قبلی بهتر شده ولی باز هم زیبا نیست

ولی کیت دومو دوست نداشتم

زیاد کیت زیبا و جذابی نیست….
کلا نایک این فصل خوب عمل نکرده و ضعیف بوده
برام اینش جالب بود چرا لوگوی نایک تو یه بیضیه 😂