پیراهن پیش مسابقه آث میلان ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – پیراهن پیش مسابقه سوم میلان برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ از سوی پوما عرضه شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک پترن متشکل از خطوط بریده بریده مرکب از گرادیانت صورتی تیره به آبی ارائه شده است. نوار جلوی شانه در سمت چپ آبی و در راست صورتی تیره است، لوگوی باشگاه میلان نیز ترکیبی از صورتی و سفید است.


(۲ مرداد ۱۴۰۲) پیراهن پیش مسابقه دوم آث میلان برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ همزمان با لباس دوم جدید این تیم از سوی پوما عرضه شد.

پیراهن جدید در زمینه سفید همراه با یک پترن محو که چیدمان متفاوتی از بخش بالا و پایین لوگوی باشگاه آث میلان را به تصویر می کشد ارائه شده است. بخش جلوی شانه به رنگ طوسی کار شده و لوگوی باشگاه، پوما و اسپانسر نیز تک رنگ قرمز هستند.


(۲۸ خرداد ۱۴۰۲) پیراهن پیش مسابقه میلان برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ همزمان با لباس اول جدید روسونری توسط پوما عرضه شد.

پیراهن جدید با تاثیر مستقیم از ترکیب رنگی سنتی میلان با یک پترن گرافیکی راه راه زیگزاگی مرکب از قرمز و مشکی در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. بخش جلویی شانه قرمز کار شده و محدوده آستین ها، یقه و پشت پیراهن تک رنگ مشکی است.

لباس میلان ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

تیم کیتز – لباس اول آث میلان برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی پوما عرضه خواهد شد به ترکیب راه راه کلاسیک باز می گردد. پیراهن اول جدید در زمینه با نوارهای راه راه قرمز و مشکی تخت ارائه شده است. نوار منقطع نسبتا محو در محدوده نوارهای قرمز به چشم می خورد و یقه، … ادامه مطلب لباس میلان ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

ویدیو | رونمایی لباس چهارم آث میلان ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس چهارم میلان برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ با همکاری مشترک پوما و PLEASURES رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید روسونری که در دو نسخه تیره و روشن ارائه شده را در ادامه ببینید.

لباس چهارم میلان ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس چهارم آث میلان برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ با همکاری مشترک پوما و برند PLEASURES رونمایی شد. لباس چهارم جدید میلان در دو نسخه تیره(مشکی) و روشن(کرم استخوانی) همراه با یک طرح های محو برگرفته از معماری کلیسای دومو میلان در قسمت های مختلف هر دو نسخه لباس ارائه شده است. لوگوی باشگاه … ادامه مطلب لباس چهارم میلان ۲۰۲۴-۲۰۲۳

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
7 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پیست مسابقس

از پیراهن اصلی قشنگ تره

روی چه منطق و فلسفه ای همچین حرفیو میزنی؟

مگه همه چی باید با منطق و فلسفه باشه؟

بله همه چی باید اینجوری باشه چون حتما اینتری هستی اومدی نظر دادی یکی از بهترین کیت های امسال لباس اول

خیر سلیقه‌ایه و لباس اول کاملا آشغاله

چقدر شلوغه لباس پیش مسابقه اصلا به میلان نمی خوره ولی اسپانسر ای فوتبال خوبه🙂👍👍