لباس الهلال ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس سوم الهلال برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با نوارهای راه راه سرمه ای که به شکل مورب از نیمه جلوی پیراهن برش می خورند ارائه شده است. یقه و همچنین کلیه لوگوهای موجود بر روی لباس اعم از لوگوی باشگاه الهلال، پوما و اسپانسر(SAVVY) نیز تک رنگ سفید هستند.

شورت و جوراب مشکی ترکیب لباس سوم الهلال حریف نساجی در لیگ قهرمانان ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۱۲ مرداد ۱۴۰۲) لباس دوم الهلال عربستان برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ در دیدار مقابل الوداد مراکش رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه سفید همراه با یک نوار مورب با مرکب از چند سایه رنگ آبی در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. نیمه جلوی یقه و همچنین لوگوهای پوما به رنگ آبی است و لوگوی باشگاه نیز که در محدوده نوار آبی قرار گرفته تک رنگ سفید است.

اسپانسر(SAVVY) به رنگ قرمز روی پیراهن درج شده و شورت و جوراب سفید ترکیب لباس دوم الهلال در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۴ تیر ۱۴۰۲) لباس اول الهلال عربستان برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ که برای اولین بار توسط پوما عرضه می شود همزمان با انتقال رسمی روبن نوس به طور غیر رسمی رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ آبی همراه با یک پترن محو با ساختار زیگزاگی ارائه شده است. یقه هفتی سفید لباس جدید الهلال را کامل می کند.

ویدیو | رونمایی لباس سوم الهلال ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس سوم الهلال برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید یاران نیمار در الهلال را در ادامه ببینید.

قرارداد الهلال با پوما

تیم کیتز – تیم فوتبال الهلال عربستان از ابتدای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ لباس های پوما را بر تن خواهد کرد. جزئیات مالی قرارداد جدید که تا سال ۲۰۲۷ معتبر خواهد بود فاش نشده اما طبق توافق صورت گرفته پوما متعهد به ارائه طرح اختصاصی برای الهلال با تکنولوژی اصلی خود "ULTRAWEAVE" شده است. الهلال پیش از … ادامه مطلب قرارداد الهلال با پوما

لباس الهلال ۲۰۲۳-۲۰۲۲ +لوگوی جدید

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

الحق و الانصاف حرف نداره هم اسپانسر هم طرح هم همچی عالی

کیفیت که قطعا از فصل قبل بهتره ولی به شخصه میگم طرح فصل قبل قشنگ تر بود

رنگ فونت اسپانسرش تو کیت دوم زشتش کرده . به نظرم. ولی دو تا کیت قشنگه