نگاه نزدیک| لباس داوری دربی ۱۰۳ – Teamkits Closer Look

توسط

تیم کیتز – لباس داوری دربی در دور برگرشت فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ لیگ برتر خلیج فارس بین استقلال و پرسپولیس از سوی سینااسپرت ارائه شده است. در این پست نگاهی اختصاصی به جزئیات ست داوری دربی ۱۰۳ خواهیم داشت.

ست داوری جدید که به واسطه ترکیب رنگ استفاده شده واکنش های زیادی را در پی داشت در نسخه آستین بلند و صرفا برای دربی صد و سوم سفارش و آماده شده بود. کمیته داوران فدراسیون فوتبال با هدف ایجاد حداکثر تمایز بین رنگ لباس داوران و لباس دو تیم استقلال و پرسپولیس رنگ طلایی را برای این مسابقه انتخاب کرد.

الگوی کلی پیراهن مشابه لباس داوری عادی لیگ(اینجا ببینید) و در زمینه به رنگ طلایی(خردلی) همراه با دو جیب در محدوده سینه است. یقه کشباف طلایی با حاشیه مشکی کار شده و لوگوی Sinasport علاوه بر جلوی پیراهن در پشت یقه نیز به چشم می خورد.

به مانند لباس داوری عادی لیگ برتر لوگوی شرکت نفت پارس با ترکیب رنگی قرمز و آبی در قسمت جلو و پشت پیراهن درج شده که در لباس داوری دربی به واسطه رنگ زمینه تا حدودی از وضوح آن کاسته شده است.

تگ مستطیلی اصالت در گوشه پایین پیراهن به چشم می خورد و شورت مشکی با نوار طلایی(خردلی) در لبه پایین آن و لوگوی نفت پارس و Sinasport در دو سمت آن آماده شده است. برای این ست یک جوراب به طور اختصاصی تولید شده که به واسطه فرصت کوتاه آماده سازی این لباس پیش از مسابقه اختلاف رنگی بین پیراهن و جوراب به چشم می خورد.

نکات مثبت

تدارک جزئیات اختصاصی متناسب با رنگ پایه لباس(کشباف یقه، لبه شورت، جوراب)

نکات منفی

اختلاف رنگ جوراب با پیراهن

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
9 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ممنون که بررسی کردین
یه سوال داشتم ازتون
اینکه چرا فقط کارهای سینا اسپرت رو خیلی دقیق و اختصاصی بررسی می کنین و سراغ بقیه تیما نمیرید ؟
چون بررسی دیتیل کیت های سایر تیم ها هم میتونه جذاب باشه
سپاس از شما

صحیح
ممنونم 🙏🏻

میثاقی چه گیری ب این لباس داده بود 😂😂😂

جوراب داور چرا شبیه ساپورته😂

هوم…
عجب ترکیب رنگی سمی… بازم تلاششونو کردن تا تمایز رنگ ایجاد شه ولی خب😂

بیشتر به لباس داوری مناطق محروم شبیه تره تا لباس داوری استاندارد… این چیه زدن خدایی… البته باید اینم توجه کرد مدت زمانشون کم بوده و همچین چیزی زدن.😁

میثاقی گفت یه لباس خیلیی زشت
بعد یارو باهاش حرف می‌زد اینجوری گفت
بله میثاقی:نظرتون درباره لباس چی بود آخه خیلی زشت بود
اون مرد: نه بله درسته البته ما برای اینکار از رنگ…

و همچنان اسپانسر جلوی پیراهن بسیار بزرگ و بد جاس